Халфът на Спартак (Варна) Антонио Вутов даде мнението си след победата на

...
Халфът на Спартак (Варна) Антонио Вутов даде мнението си след победата на
Коментари Харесай

Халфът на Спартак Антонио Вутов: Лесно е когато играеш с нападател като Ахмедов

Халфът на Спартак (Варна) Антонио Вутов даде мнението си след успеха на своя отбор над Ботев (Пд). “Соколите ” се постановиха с 1:0 като посетители.

“Щастливи сме за успеха. Важна беше за нас, тъй като ни е първа при посещение. Имах физически проблеми цяла седмица и не се знаеше дали ще мога да взема присъединяване. Рискувахме и имаше триумф.

Ахмед Ахмедов в последните две години е може би с нападателят с най-вече голове. За мен е елементарно, когато имам подобен нападател, който може да означи подаванията, които върша за него.

Щастлив съм, че играх още веднъж на Коматево. Тук съм имал едни от най-хубавите моменти в моята кариера. Имаше някаква доза сантимент, само че видяхте, че дадох най-хубавото от себе си.

Искам да благодаря на почитателите. Когато ни поддържат, даваме всичко от себе си. Надявам се да ги зарадваме.

Един от най-хубавите мачове за всички тимове е този против Левски. Всеки желае да играе против тях, тъй като това е най-големият и обичан клуб в България ”, съобщи Вутов за Спортал. 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР